Модель: T-XL1A-150/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1A-150/1A
Опис
Przekładnik prądowy 150/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL1A-150/1A służy do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 150A na prąd wtórny 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz i posiada średnicę wewnętrzną otworu wynoszącą 14mm.