Модель: T-XL1A-125/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.23 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1A-125/5A
Опис
Przekładnik prądowy 125/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL1A-125/5A służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 125A na prąd wyjściowy o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Średnica wewnętrzna otworu pomiarowego wynosi 14mm.
Montaż urządzenia może odbywać się poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynę DIN. Fizyczne wymiary obudowy przekładnika wynoszą 45x40x65mm.