Модель: T-XL1A-120/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.23 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1A-120/5A
Опис
Przekładnik prądowy 120/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL1A-120/5A przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 120A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Oferuje klasę dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz klasę 1 przy obciążeniu do 3,75VA.
Element posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 14mm. Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie dostosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C, a jego wymiary zewnętrzne wynoszą 45x40x65mm.