Модель: T-XL1A-100/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL1A-100/1A
Опис
Przekładnik prądowy 100/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL1A-100/1A służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 100A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 14mm, co umożliwia przeprowadzenie przewodu o określonej grubości w celu pomiaru natężenia.