Модель: T-XL10A+750/5A-0.2
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL10A-750/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy 750/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do transformacji wysokich wartości prądu pierwotnego 750A na wartość wtórną 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy obciążeniu maksymalnym wynoszącym 5VA.
Konstrukcja urządzenia o wymiarach 225x50x206mm umożliwia montaż przykręcany, istnieje również możliwość instalacji na szynie DIN przy użyciu odpowiednich akcesoriów. Przekładnik przystosowany jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Urządzenie jest zgodne z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.