Модель: T-XL10A-600/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL10A-600/5A
Опис
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL10A-600/5A służy do przetwarzania prądu pierwotnego o natężeniu 600A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu maksymalnym 10VA.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu poprzez przykręcanie, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Urządzenie pracuje w temperaturach otoczenia od -20 do 45°C. Wymiary fizyczne przekładnika wynoszą 225x50x206mm.