Модель: T-XL0B-7.5/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0B-7.5/1A
Опис
Przekładnik prądowy 7,5/1A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy XL0B-7.5/1A charakteryzuje się prądem wejściowym o wartości 7,5A oraz prądem wyjściowym 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz i zapewnia klasę dokładności 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 5VA lub klasę 1 przy maksymalnym obciążeniu 10VA.
Element został przystosowany do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Jego wymiary zewnętrzne wynoszą 74x45x98mm, a zakres temperatury pracy urządzenia mieści się w przedziale od -20 do 45°C. Konstrukcja spełnia wymagania norm BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.