Модель: T-XL0B-60/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0B-60/1A
Опис
Przekładnik prądowy 60/1A, klasa dokładności 0,5/1
Przekładnik prądowy XL0B-60/1A o prądzie wejściowym 60A oraz prądzie wyjściowym 1A przeznaczony jest do układów pomiarowych. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 10VA.
Częstotliwość pracy przekładnika mieści się w zakresie od 50 do 60Hz, a dopuszczalna temperatura pracy wynosi od -20 do 45°C. Produkt posiada wymiary 74x45x98mm i jest przystosowany do montażu przykręcanego, z opcją instalacji na szynie DIN.