Модель: T-XL0B-40/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0B-40/5A
Опис
Przekładnik prądowy 40/5A, klasa dokładności 0,5 i 1
Przekładnik prądowy o parametrach wejściowych 40A oraz wyjściowych 5A przeznaczony jest do układów pomiarowych. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 10VA. Pracuje w standardowym zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie o wymiarach 74x45x98mm jest przystosowane do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Komponent spełnia wymogi norm BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.