Модель: T-XL0B+30/5A-0.2
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0B-30/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0B
Przekładnik prądowy 30/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 30A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy obciążeniu znamionowym do 1,5VA. Przekładnik przystosowany jest do pracy z częstotliwością sieciową w zakresie od 50 do 60Hz.