Модель: T-XL0B-30/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0B-30/5A
Опис
Przekładnik prądowy 30/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy XL0B-30/5A jest przeznaczony do transformacji prądu wejściowego o wartości 30A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. W zależności od obciążenia oferuje klasę dokładności 0,5 przy maksymalnej mocy 5VA lub klasę 1 przy maksymalnej mocy 10VA.
Konstrukcja urządzenia pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 74x45x98mm, a zakres temperatury pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Komponent spełnia wymagania norm EN 60044-1, EN 61869-1 oraz BS 3839.