Модель: T-XL0B-25/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0B-25/1A
Опис
Przekładnik prądowy 25/1A, klasa dokładności 0,5/1
Przekładnik prądowy XL0B-25/1A służy do pomiaru prądu w obwodach elektrycznych, przetwarzając prąd wejściowy o wartości 25A na prąd wyjściowy o natężeniu 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 10VA. Częstotliwość pracy przekładnika mieści się w zakresie od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie posiada wymiary 74x45x98mm i może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Zastosowane rozwiązania są zgodne z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.