Модель: T-XL0B+2.5/5A-0.2
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0B-2.5/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy 2,5/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL0B-2.5/5A-0.2 został zaprojektowany do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 2,5A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60 Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 1,5VA.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany oraz opcjonalny montaż na szynę DIN. Urządzenie pracuje w zakresie temperatur od -20 do 45°C, a jego fizyczne wymiary wynoszą 74x45x98mm.