Модель: T-XL0B-2.5/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0B-2.5/5A
Опис
Przekładnik prądowy 2,5/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL0B-2.5/5A służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 2,5A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 10VA.
Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Urządzenie dostosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Zgodność z normami obejmuje BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.