Модель: T-XL0B-2.5/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0B-2.5/1A
Опис
Przekładnik prądowy 2,5/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL0B-2.5/1A służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 2,5A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 10VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 74x45x98mm. Urządzenie przystosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.