Модель: T-XL0B-10/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0B-10/5A
Опис
Przekładnik prądowy 10/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 10A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 10VA. Częstotliwość pracy przekładnika mieści się w zakresie od 50 do 60Hz.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynie DIN. Wymiary fizyczne urządzenia wynoszą 74x45x98mm, a dopuszczalna temperatura pracy zawiera się w przedziale od -20 do 45°C. Parametry techniczne są zgodne z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.