Модель: T-XL0A-7.5/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0A-7.5/5A
Опис
Przekładnik prądowy 7,5/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL0A-7.5/5A charakteryzuje się prądem wejściowym o wartości 7,5A oraz prądem wyjściowym 5A. Urządzenie pracuje z częstotliwością w zakresie 50–60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu maksymalnie 2,5VA oraz 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany oraz opcjonalną instalację na szynie DIN. Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 62x40x78mm, a zakres dopuszczalnej temperatury pracy mieści się w przedziale od -20 do 45°C. Komponent jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.