Модель: T-XL0A-30/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0A-30/5A
Опис
Przekładnik prądowy 30/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL0A-30/5A jest przeznaczony do transformacji prądu pierwotnego o wartości 30A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. W zależności od obciążenia znamionowego osiąga klasę dokładności 0,5 przy maksymalnie 2,5VA lub klasę 1 przy maksymalnie 5VA.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany oraz opcjonalny montaż na szynę DIN. Urządzenie przystosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Wymiary zewnętrzne podzespołu wynoszą 62x40x78mm.