Модель: T-XL0A-30/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0A-30/1A
Опис
Przekładnik prądowy 30/1A, klasa dokładności 0,5/1
Przekładnik prądowy XL0A-30/1A przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 30A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA. Zakres częstotliwości pracy urządzenia wynosi 50–60Hz.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie przystosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Wymiary zewnętrzne modułu wynoszą 62x40x78mm.