Модель: T-XL0A+25/5A-0.2
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0A-25/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy 25/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL0A-25/5A-0.2 służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 25A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 1VA.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary zewnętrzne wynoszą 62x40x78mm, a zakres temperatury pracy urządzenia obejmuje przedział od -20°C do 45°C.