Модель: T-XL0A-25/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0A-25/5A
Опис
Przekładnik prądowy 25/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL0A-25/5A przeznaczony jest do przekształcania prądu wejściowego o wartości 25A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz klasą dokładności 1 przy obciążeniu do 5VA. Zakres częstotliwości pracy przekładnika wynosi od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu przykręcanego, z możliwością zastosowania opcjonalnego montażu na szynie DIN. Wymiary fizyczne elementu wynoszą 62x40x78mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Komponent spełnia wymagania norm BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.