Модель: T-XL0A+20/5A-0.2
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0A-20/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy 20/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do przetwarzania sygnałów w układach pomiarowych przy prądzie wejściowym 20A oraz prądzie wyjściowym 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,2 przy obciążeniu znamionowym do 1VA.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary fizyczne elementu wynoszą 62x40x78mm, a dopuszczalny zakres temperatur pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Produkt jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.