Модель: T-XL0A-2.5/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0A-2.5/5A
Опис
Przekładnik prądowy 2,5/5A, klasa dokładności 0,5 i 1
Przekładnik prądowy służy do redukcji prądu wejściowego o wartości 2,5A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA. Zakres częstotliwości pracy przekładnika wynosi od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu przykręcanego, z możliwością opcjonalnego montażu na szynie DIN. Wymiary fizyczne elementu wynoszą 62x40x78mm. Przekładnik jest przystosowany do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C oraz spełnia normy BS 3839, EN 60044-1 i EN 61869-1.