Модель: T-XL0A-2.5/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL0A-2.5/1A
Опис
Przekładnik prądowy 2,5/1A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 2,5A oraz prądzie wyjściowym 1A przeznaczony jest do układów pomiarowych. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja urządzenia pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 62x40x78mm. Przekładnik przystosowany jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.