Модель: T-SC4-800/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY SC4-800/5A
Опис
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy serii SC4 przeznaczony jest do konwersji prądu pierwotnego o wartości 800A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się pracą w zakresie częstotliwości 50–60Hz oraz konstrukcją z rozpinanym rdzeniem, co ułatwia instalację na szynach prądowych o wymiarach do 120x80mm.
Konstrukcja urządzenia jest przystosowana do montażu przykręcanego. Wymiary fizyczne przekładnika wynoszą 144x185x32mm.