Модель: T-SC4-750/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY SC4-750/5A
Опис
Przekładnik prądowy 750/5A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy SC4-750/5A służy do przetwarzania wysokich wartości prądu pierwotnego 750A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się częstotliwością pracy w zakresie od 50 do 60Hz. Konstrukcja z rozpinanym rdzeniem umożliwia montaż na szynie prądowej o wymiarach 120mm x 80mm.
Element posiada przykręcany sposób montażu. Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 144x185x32mm.