Модель: T-SC4-500/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY SC4-500/5A
Опис
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 1/3
Przekładnik prądowy SC4-500/5A przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 500A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się pracą w częstotliwości od 50 do 60Hz. Konstrukcja elementu uwzględnia rozpinany rdzeń, co ułatwia jego montaż na szynie prądowej o wymiarach do 120mmx80mm.
Produkt montowany jest w sposób przykręcany. Fizyczne wymiary urządzenia wynoszą 144x185x32mm.