Модель: T-SC4-1200/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 1.368 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY SC4-1200/5A
Опис
Przekładnik prądowy 1200/5A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy SC4-1200/5A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 1,2kA na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się częstotliwością pracy w zakresie od 50 do 60Hz. Konstrukcja z rozpinanym rdzeniem oraz montaż przykręcany umożliwiają stabilną instalację na szynach prądowych o maksymalnych wymiarach 120mm x 80mm.
Wymiary fizyczne komponentu wynoszą 144mm x 185mm x 32mm. Przekładnik został zaprojektowany do współpracy z systemami pomiarowymi wymagającymi wysokiej precyzji przetwarzania sygnałów prądowych.