Модель: T-SC3-400/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 1.112 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY SC3-400/5A
Опис
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy SC3-400/5A służy do pomiaru prądu w obwodach o natężeniu wejściowym 400A i wyjściowym 5A. Urządzenie charakteryzuje się pracą w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia i wynosi 0,5 przy maksymalnie 1,5VA, 1 przy 3VA oraz 3 przy 10VA.
Konstrukcja urządzenia posiada rozpinany rdzeń oraz umożliwia montaż przykręcany. Przekładnik jest przystosowany do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 85°C. Wymiary zewnętrzne jednostki wynoszą 144x145x32mm, natomiast otwór przeznaczony na szynę prądową ma wymiary 80mmx80mm.