Модель: T-SC2-600/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 1.012 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY SC2-600/5A
Опис
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy SC2-600/5A służy do przetwarzania wysokich prądów wejściowych o wartości 600A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Konstrukcja charakteryzuje się rozpinanym rdzeniem oraz wymiarami przeznaczonymi dla szyn prądowych o rozmiarze 50mmx80mm.
Fizyczne wymiary urządzenia wynoszą 114x145x32mm. Przekładnik spełnia wymogi techniczne zawarte w normie EN 60044-1, co zapewnia zgodność ze standardami wymaganymi w układach pomiarowych.