Модель: T-SC2-250/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY SC2-250/5A
Опис
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy SC2-250/5A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 250A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się pracą w zakresie częstotliwości 50–60Hz i jest wyposażone w rozpinany rdzeń, co umożliwia montaż na kablu lub szynie prądowej bez konieczności rozłączania obwodu pierwotnego.
Konstrukcja urządzenia jest przeznaczona do montażu przykręcanego. Przekładnik dostosowany jest do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 50mm x 80mm. Fizyczne wymiary obudowy wynoszą 114mm x 145mm x 32mm.