Модель: T-SC1-300/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.815 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY SC1-300/5A
Опис
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy SC1-300/5A przeznaczony jest do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 300A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się częstotliwością pracy w zakresie od 50 do 60Hz. Konstrukcja z rozpinanym rdzeniem ułatwia montaż na instalacjach bez konieczności ich rozłączania.
Montaż urządzenia odbywa się poprzez przykręcenie, a wymiary obudowy wynoszą 89x111x40mm. Konstrukcja przewiduje współpracę z szyną prądową o rozmiarze 20x30mm.