Модель: T-SC1-200/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.8 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY SC1-200/5A
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY SC1
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 1 oraz 3
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 200A na prąd wyjściowy o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz i wyróżnia się konstrukcją z rozpinanym rdzeniem. Klasa dokładności wynosi 1 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 1,5VA oraz 3 przy maksymalnym obciążeniu 2,5VA.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany na szynę prądową o wymiarach 20x30mm. Urządzenie zgodne jest z normą EN 60044-1 i może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 85°C. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 89x111x40mm.