Модель: T-MSC2-200/1
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY MSC2-200/1
Опис
Przekładnik prądowy 200/1A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy typu MSC2-200/1 służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 200A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 1VA. Konstrukcja pozwala na pracę w instalacjach o częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Element posiada średnicę wewnętrzną 18mm i jest przeznaczony do montażu przykręcanego. W zestawie znajduje się przewód o długości 3m umożliwiający podłączenie urządzenia. Całość zamknięta jest w obudowie o wymiarach 72,7 x 44,5 x 61,5mm.