Модель: T-MSC2-150/1
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY MSC2-150/1
Опис
Przekładnik prądowy 150/1A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy MSC2-150/1 jest urządzeniem przystosowanym do transformacji prądu pierwotnego o wartości 150A na prąd wtórny 1A. Komponent charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu 1VA. Zakres częstotliwości pracy urządzenia wynosi od 50Hz do 60Hz.
Urządzenie posiada konstrukcję przystosowaną do montażu przykręcanego. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 18mm, a wymiary całkowite obudowy to 72,7 x 44,5 x 61,5mm. W zestawie znajduje się przewód o długości 3m.