Модель: T-MSC2-100/5
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.343 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY MSC2-100/5
Опис
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy MSC2-100/5 przeznaczony jest do konwersji prądu pierwotnego o wartości 100A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu 1VA.
Konstrukcja elementu przewiduje montaż przykręcany w układach pomiarowych. Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną 18mm oraz zostało wyposażone w przewód o długości 1m. Całkowite wymiary przekładnika wynoszą 72,7 x 44,5 x 61,5mm.