Модель: T-MSC1-100/1
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY MSC1-100/1
Опис
Przekładnik prądowy 100/1A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy MSC1-100/1 służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 100A na prąd wyjściowy o natężeniu 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 0,2VA. Zakres częstotliwości pracy przekładnika wynosi od 50Hz do 60Hz.
Element posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 18mm oraz jest wyposażony w przewód o długości 3m. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego. Jego wymiary zewnętrzne to 57,3 x 31,53 x 18mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od -20°C do 70°C.