Модель: T-M3N1630/5A45
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY M3N1630/5A45
Опис
Przekładnik prądowy 630/5A, klasa dokładności 0,5
Trójfazowy przekładnik prądowy typu M3N1 przeznaczony jest do transformacji prądu o wartości wejściowej 630A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu do 2,5VA, 1 przy obciążeniu do 2,5VA oraz 3 przy obciążeniu do 3,75VA.
Konstrukcja umożliwia montaż na szynie DIN przy użyciu śrub M4. Urządzenie posiada wymiary 60x95x141mm oraz średnicę wewnętrzną wynoszącą 45mm. Przekładnik dostosowany jest do szyn prądowych o wymiarach 3x 30,5mm x 30,5mm. Zakres dopuszczalnych temperatur pracy urządzenia wynosi od -20 do 85°C.