Модель: T-M3N1600/5A45
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY M3N1600/5A45
Опис
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy 3-fazowy przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 600A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu do 2,5VA, 1 przy obciążeniu do 2,5VA oraz 3 przy obciążeniu do 3,75VA.
Konstrukcja umożliwia montaż na szynie DIN przy użyciu śrub M4. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 60x95x141mm, a średnica wewnętrzna otworu wynosi 45mm. Urządzenie przystosowane jest do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 3x 30,5mm x 30,5mm.