Модель: T-M3N160/5A25
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY M3N160/5A25
Опис
Przekładnik prądowy 60/5A, klasa dokładności 1, 3
Przekładnik prądowy M3N160/5A25 jest trójfazowym urządzeniem przeznaczonym do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 60A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 1 przy obciążeniu do 1VA oraz 3 przy obciążeniu do 2VA.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż na szynie DIN oraz za pomocą śruby M4. Średnica wewnętrzna urządzenia wynosi 25mm, a wymiary zewnętrzne to 83x80x76,5mm. Produkt dostosowany jest do szyn prądowych o wymiarach 3x 14,5mmx24,5mm oraz przystosowany do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 85°C.