Модель: T-M3N1300/5Q45
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY M3N1300/5Q45
Опис
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy 3-fazowy przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 300A do poziomu prądu wtórnego 5A. Urządzenie charakteryzuje się pracą w zakresie częstotliwości 50-60Hz i jest zgodne z normą EN 60044-1. Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 przy maksymalnie 2,5VA, 1 przy 2,5VA oraz 3 przy 3,75VA.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu na szynę DIN przy wykorzystaniu śruby M4. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 45mm, a wymiary szyny prądowej to 3x 30,5mm x 30,5mm. Całkowite wymiary obudowy przekładnika to 60x95x141mm.