Модель: T-M3N1250/5A45
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY M3N1250/5A45
Опис
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY jest przeznaczony do pracy w układach trójfazowych. Urządzenie charakteryzuje się prądem wejściowym o wartości 250A oraz prądem wyjściowym 5A przy częstotliwości pracy wynoszącej 50...60Hz.
Element posiada wymiary 60x95x141mm oraz średnicę wewnętrzną 45mm, przystosowaną do obsługi szyn o wymiarach 3x 30,5mmx30,5mm. Montaż urządzenia odbywa się na szynę DIN za pomocą śruby M4.