Модель: T-M3N1250/5A35
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY M3N1250/5A35
Опис
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy M3N1250/5A35 przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 250A na prąd wtórny o natężeniu 5A. Urządzenie w wersji trójfazowej przystosowane jest do pracy w instalacjach o częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym 1,5VA, 1 przy obciążeniu 1,5VA oraz 3 przy obciążeniu 2,5VA.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż na szynie DIN przy użyciu śrub M4. Obudowa o wymiarach 62x80x105mm posiada otwór o średnicy wewnętrznej 35mm oraz miejsce na szynę prądową o wymiarach 3x 20,5mm x 24,5mm. Komponent jest zgodny z normą EN 60044-1 i może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 85°C.