Модель: T-M3N1150/5A35
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY M3N1150/5A35
Опис
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 1 oraz 3
Trójfazowy przekładnik prądowy dedykowany do układów pomiarowych, charakteryzujący się prądem wejściowym 150A oraz wyjściowym 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz i zapewnia klasę dokładności 1 przy obciążeniu do 1,5VA oraz klasę 3 przy obciążeniu do 2,5VA. Konstrukcja przystosowana jest do pracy w warunkach temperaturowych od -20°C do 85°C.
Element posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 35mm oraz wymiary 62x80x105mm. Rozmiar szyny prądowej wynosi 3x 20,5mmx24,5mm. Montaż urządzenia odbywa się na szynie DIN przy użyciu śrub M4. Produkt jest zgodny z normą EN 60044-1.