Модель: T-M3N1125/5A35
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY M3N1125/5A35
Опис
Przekładnik prądowy 125/5A, klasa dokładności 1 oraz 3
Przekładnik prądowy M3N1125/5A35 jest urządzeniem przeznaczonym do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 125A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu do 1,5VA oraz klasą 3 przy obciążeniu do 2,5VA. Konstrukcja typu 3-fazowego przystosowana jest do pracy w temperaturach otoczenia od -20°C do 85°C.
Element posiada średnicę wewnętrzną 35mm oraz wymiary szyny prądowej 3x 20,5mm x 24,5mm. Wymiary zewnętrzne urządzenia wynoszą 62x80x105mm. Konstrukcja umożliwia montaż na szynę DIN przy użyciu śrub M4. Zgodność z normą EN 60044-1 potwierdza parametry techniczne urządzenia.