Narzędzie: do zaciskania CONNFLY DS1162-25-RL2
Модель: T-DS1162-25-RL2
Виробник: CONNFLY
Waga: 0.482 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Narzędzie do zaciskania złączy fotowoltaicznych MC4 2,5–6mm²
Narzędzie przeznaczone jest do zaciskania złączy solarnych typu MC4 stosowanych w instalacjach fotowoltaicznych. Obsługuje przewody o przekrojach 2,5mm², 4mm² oraz 6mm², co pozwala na wykorzystanie go przy najczęściej spotykanych konfiguracjach instalacji solarnych.
Konstrukcja narzędzia o całkowitej długości 215mm wyposażona została w ergonomiczne nakładki na rękojeściach, które ułatwiają pewny chwyt podczas pracy. Urządzenie dedykowane jest do prac przy złączach systemowych MC4.