Модель: T-CA-MA110-350
EAN: 3760171419229
Виробник: CHAUVIN ARNOUX
Waga: 0.62 kg
Відгуки: 0
Przystawka cęgowa AC CHAUVIN ARNOUX MINIFLEX MA110-350
Опис
Pomiar prądu AC 80mA–3kA, średnica przewodu 100mm
Przystawka cęgowa AC przeznaczona jest do współpracy z przyrządami pomiarowymi w celu rozszerzenia ich możliwości w zakresie pomiaru prądu przemiennego. Urządzenie umożliwia pracę w czterech zakresach pomiarowych: 80mA–3A, 500mA–30A, 500mA–300A oraz 500mA–3kA. Sygnał wyjściowy przystawki wynosi odpowiednio 1mV/1mA, 1mV/1A, 10mV/1A oraz 100mV/1A, co zapewnia kompatybilność z szerokim wachlarzem mierników.
Konstrukcja sondy o długości 350mm pozwala na objęcie przewodu o maksymalnej średnicy 100mm. Urządzenie charakteryzuje się stopniem ochrony IP54 oraz spełnia wymogi bezpieczeństwa zgodne z normami CAT III 1000V, CAT IV 600V i EN 61010. Połączenie z przyrządem pomiarowym realizowane jest za pomocą dwóch wtyków bananowych 4mm.
Zasilanie przystawki odbywa się przy użyciu dwóch baterii AA 1,5V. Dzięki swoim właściwościom i parametrom technicznym, sprzęt znajduje zastosowanie w wymagających środowiskach pomiarowych, umożliwiając bezpieczny i dokładny pomiar prądu AC w przewodach o większych przekrojach.