Модель: T-CTD2X6005AXXX
Виробник: CARLO GAVAZZI
Waga: 0.389 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CARLO GAVAZZI CTD2X6005AXXX
Опис
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 600A do poziomu prądu wtórnego wynoszącego 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 i pracuje w zakresie częstotliwości od 45Hz do 65Hz. Zgodność z normą EN 61869-2 potwierdza parametry techniczne urządzenia w zastosowaniach przemysłowych.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż na panelu lub szynie DIN. Wymiary fizyczne elementu wynoszą 63x104,5x56mm. Element przystosowany jest do pracy z szyną prądową o rozmiarze 30x10mm, a jego średnica wewnętrzna wynosi 24mm.