Модель: T-CTD2X2005AXXX
Виробник: CARLO GAVAZZI
Waga: 0.325 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CARLO GAVAZZI CTD2X2005AXXX
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 200A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 45Hz do 65Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,5. Konstrukcja pozwala na współpracę z szyną prądową o maksymalnych wymiarach 30mm x 10mm, przy czym średnica wewnętrzna elementu wynosi 24mm.
Urządzenie zostało przystosowane do montażu na panelu lub na standardowej szynie DIN. Jego wymiary zewnętrzne to 63mm x 104,5mm x 56mm. Przekładnik jest zaprojektowany do pracy w temperaturze otoczenia mieszczącej się w przedziale od -25°C do 60°C.