Модель: T-CK-T4840XESD35
Виробник: C.K
Waga: 0.024 kg
Відгуки: 0
Wkrętak: precyzyjny C.K T4840XESD35
Опис
Wkrętak precyzyjny z nasadką 6-kątną HEX 3,5mm, 60mm
Wkrętak precyzyjny o konstrukcji z nasadką 6-kątną przeznaczony jest do prac z elementami o rozmiarze gniazda HEX 3,5mm. Ostrze o długości 60mm wykonane zostało ze stali chromowo-wanadowo-molibdenowej, co zapewnia odpowiednią trwałość materiału podczas eksploatacji.
Całkowita długość narzędzia wynosi 159mm. Wkrętak występuje w wersji ESD, co pozwala na bezpieczne wykorzystanie go w strefach chronionych przed wyładowaniami elektrostatycznymi.